Flexee to innowacyjna usługa finansowa typu „On-demand Salary”, która pracownikom umożliwia elastyczny, natychmiastowy dostęp do ich wynagrodzeń w trakcie każdego dnia miesiąca pracy. Koronea posiada udział w strukturze właścicielskiej na poziomie 20,6%.

Możliwość otrzymania wynagrodzenia na żądanie pomaga pracownikowi w efektywnym zarządzaniu finansami oraz zmniejsza ryzyko potencjalnego zadłużenia. Pracodawca nie ponosi żadnych kosztów wynikających z udostępnienia usługi swoim pracownikom, a rozliczenie nastąpi w momencie wypłaty standardowego wynagrodzenia pracownikowi, najczęściej na koniec miesiąca.

Pracownik zarejestrowany w aplikacji otrzymuje natychmiastowy dostęp do zarobionych przez siebie pieniędzy, a przelew na swoje konto bankowe otrzymuje niezwłocznie po zatwierdzeniu Szybkiej Wypłaty, 24/7. Flexee rozlicza się z pracodawcą raz w miesiącu i zbiorczo – za wszystkie środki wypłacone wcześniej pracownikom.

 

 

flexee

Pozostańmy
w kontakcie!

Masz pytania, sugestie, czy potrzebujesz dodatkowych informacji na temat naszych usług? Wypełnij poniższy formularz, a nasi specjaliści odpowiedzą najszybciej, jak to możliwe.

Włoszczowa, ul. Jędrzejowska 79c
29-100 Włoszczowa
tel. +48 41 38 81 421

Wpisz imię i nazwisko!
Wpisz adres e-mail!
Wprowadź numer telefonu!
Wpisz treść wiadomości!
Zaakceptuj zgodę RODO!