Sponsoring

Koronea to firma, która nie tylko angażuje się w działalność biznesową, ale także w aktywne wspieranie sportu i kultury w Polsce. Znana z dbałości o rozwój lokalnych społeczności, inwestuje w sponsoring różnych organizacji i klubów sportowych.

Sponsoring nie jest tylko inwestycją w markę, ale przede wszystkim świadectwem odpowiedzialności społecznej Firmy i jej zaangażowania w życie lokalnych społeczności.

Koronea - sponsoring - Karate
Kielecki Klub Karate Kyokushin Koronea
Sztuka walki z samym sobą
Od wielu lat jesteśmy sponsorem tytularnym Kieleckiego Klubu Karate Kyokushin Koronea, który może pochwalić się niemałymi osiągnięciami w dziedzinie wschodnich sztuk walki. Zawodnicy tego klubu na przestrzeli lat zdobyli kilkaset medali na mistrzostwach i pucharach Polski w kategoriach seniorów i juniorów, zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Jedna z sekcji Kieleckiego Klubu Karate Kyokushin Koronea znajduje się we Włoszczowie, gdzie w treningach uczestniczy wielu pracowników Grupy Koronea.
Koronea - sponsoring - Raków
Raków Częstochowa
Mistrz Polski z Częstochowy
Raków to klub o ponad stuletniej tradycji. W 2019 roku, po 25 latach, ponownie awansował do Ekstraklasy. W kolejnych dwóch sezonach klub dwukrotnie świętował zdobycie wicemistrzostwa, Pucharu i Superpucharu Polski. W sezonie 2022/2023 wspólnie świętowaliśmy największy w historii klubu sukces – Mistrzostwo Polski. Klub z powodzeniem reprezentuje kraj w Polsce i za granicą, gdzie zakwalifikował się do fazy grupowej Ligi Europy.
Koronea - sponsoring - Norwid
Exact Systems Norwid Częstochowa
Beniaminek PlusLigi
Drużyna z Częstochowy w sezonie 2022/2023 wywalczyła awans do PlusLigi. Zespół ten ciągle się rozwija, co potwierdzają wyniki w ostatnich latach. Z roku na rok Norwid zajmował coraz lepsze miejsca na zapleczu PliusLigi, co przełożyło się na awans i możliwość gry z najlepszymi zespołami w kraju. Klub dba również o rozwój młodzieży dzięki sekcji młodzieżowej oraz Akademii Norwidziaka.
Koronea - sponsoring - Hetman
Hetman Włoszczowa
Ponad 70 lat tradycji sportowych
Od wielu lat wspieramy KS Hetman Włoszczowa – lokalny klub o ponad 70-letniej tradycji. Jest to jeden z najstarszych klubów sportowych w województwie świętokrzyskim. Obecnie składa się z dwóch sekcji: piłka nożna i piłka siatkowa. Łącznie w KS Hetman Włoszczowa trenuje ponad 230 zawodniczek i zawodników. Klub stawia na rozwój młodzieży, najmłodsi zawodnicy mają niespełna 5 lat. W 2019 roku Hetman otrzymał „srebrną gwiazdkę” od PZPN w programie Certyfikacji Szkółek Piłkarskich za jakość pracy z dziećmi i młodzieżą w klubie.
Koronea - sponsoring - Deko
Deko Włoszczowa
Trening, Futbol, Talent
We wrześniu 2021 roku doszło do oficjalnego podpisania umowy partnerskiej, w ramach której nasza Firma wspiera finansowo lokalny klub piłkarski DEKO Włoszczowa. Poza tym ZPUE zostało sponsorem strategicznym klubowego projektu „Trening Futbol Talent”. Celem tego projektu jest stworzenie indywidualnej ścieżki rozwoju dla piłkarskich adeptów. Głównym celem klubu jest szkolenie młodzieży, ich rozwój i wsparcie w wejściu do świata poważnej piłki.

logo koronea

Od zawsze cenimy ludzi z pasją, dlatego wspieramy sportowców z naszego regionu.

Pozostańmy
w kontakcie!

Masz pytania, sugestie, czy potrzebujesz dodatkowych informacji na temat naszych usług? Wypełnij poniższy formularz, a nasi specjaliści odpowiedzą najszybciej, jak to możliwe.

Włoszczowa, ul. Jędrzejowska 79c
29-100 Włoszczowa
tel. +48 41 38 81 421

Wpisz imię i nazwisko!
Wpisz adres e-mail!
Wprowadź numer telefonu!
Wpisz treść wiadomości!
Zaakceptuj zgodę RODO!