ZPUE to ekspert w branży elektroenergetycznej. Specjalizuje się w produkcji rozdzielnic średniego i niskiego napięcia oraz kontenerowych i słupowych stacji transformatorowych. Jednocześnie rozwija i udoskonala nowe technologie.

Wyprzedzając wyzwania transformacji energetycznej już dekadę temu w ZPUE rozpoczęły się prace nad projektami wielkoskalowych magazynów energii. Obecnie firma ma w tym obszarze specjalistyczną wiedzę i progresywną ofertę dostosowaną do potrzeb odbiorców. Natomiast rozwijającemu się rynkowi e-mobility proponuje stacje szybkiego ładowania pojazdów elektrycznych.

Źródłem sukcesów jest gruntowna wiedza specjalistyczna, wzajemne zrozumienie i partnerstwo, które pozwalają myśleć i działać nieszablonowo. Dlatego w obszarze elektroenergetyki zespół ZPUE oferuje rozwiązania „szyte na miarę”, dostosowane do potrzeb klientów.

 

 

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Pozostańmy
w kontakcie!

Masz pytania, sugestie, czy potrzebujesz dodatkowych informacji na temat naszych usług? Wypełnij poniższy formularz, a nasi specjaliści odpowiedzą najszybciej, jak to możliwe.

Włoszczowa, ul. Jędrzejowska 79c
29-100 Włoszczowa
tel. +48 41 38 81 421

Wpisz imię i nazwisko!
Wpisz adres e-mail!
Wprowadź numer telefonu!
Wpisz treść wiadomości!
Zaakceptuj zgodę RODO!