Działalność tej organizacji pożytku publicznego od 2010 roku koncentruje się na obecności wszędzie tam, gdzie ludzie tej pomocy potrzebują. Fundację Jesteśmy Blisko zbudowała Małgorzata Wypychewicz, a od trzech lat jej prezeską jest Marta Szewczyk – Wypychewicz. Te dwie kobiety są motorem działań zaangażowanego zespołu pracowników Fundacji oraz ogromnej grupy wolontariuszy. Aktywność tej organizacji pozarządowej ma miejsce na wielu płaszczyznach – od edukacji poprzez profilaktykę zdrowotną, po działalność „tu i teraz”.

Wsparcie otrzymują osoby starsze, ubogie, niepełnosprawne, ale Fundacja wspiera również w młodzież czy aktywizację społeczną. Priorytetem jest walka o zdrowie i życie podopiecznych: finansowana jest ich rehabilitacja, zakup leków i specjalistycznego sprzętu, a także zagraniczne operacje.

Szczególny nacisk Fundacja kładzie na działania prozdrowotne i profilaktyczne, systematycznie organizując badania przesiewowe dla mieszkańców lokalnej społeczności. Przyczynia się to do wykrycia w porę wielu poważnych chorób i niepokojących zmian.

 

Fundacja "Jesteśmy Blisko"

 

 

Środowisko naturalne to także przedmiot troski Fundacji Jesteśmy Blisko, która włącza się w istniejące inicjatywy oraz kreuje własne działania proekologiczne. Bierze udział w akcji sadzenia drzew, dba o prawidłową utylizację i recykling odpadów. Zamieniając kilogramy elektrośmieci na złotówki, wspiera swoich podopiecznych.

 

W trosce o rozwój dzieci i młodzieży są realizowane warsztaty edukacyjne, spotkania z ekspertami, a także spełniane ich marzenia.

logo fundacji

Dzięki darowiznom finansowym organizacja ta może walczyć o zdrowie swoich podopiecznych i podarować im nadzieję na lepsze jutro.

Chcesz wspomóc Podopiecznych Fundacji?

Pozostańmy
w kontakcie!

Masz pytania, sugestie, czy potrzebujesz dodatkowych informacji na temat naszych usług? Wypełnij poniższy formularz, a nasi specjaliści odpowiedzą najszybciej, jak to możliwe.

Włoszczowa, ul. Jędrzejowska 79c
29-100 Włoszczowa
tel. +48 41 38 81 421

Wpisz imię i nazwisko!
Wpisz adres e-mail!
Wprowadź numer telefonu!
Wpisz treść wiadomości!
Zaakceptuj zgodę RODO!